היתרונות והחסרונות של איפור קבוע

איפור קבוע
איפור קבוע

היתרונות והחסרונות של איפור קבוע

חד משירותי האסתטיקה בתחום האיפור שהחלו כטרנד אופנתי והפכו לקבועים (משום היתרונות הרבים שבהם והתוצאה המוצלחת), הוא שירות האיפור הקבוע. במאמר זה נגולל בפני הקוראים אודות היתרונות והחסרונות של האיפור הקבוע.

איפור קבוע- על מה מדובר?

אחד ההישגים הגדולים ביותר של עולם האסתטיקה הלא פולשנית הוא האיפור הקבוע. כאן הכוונה היא אל טכניקה מיוחדת שמאפשרת לכם לזכות באיפור שנשאר על הפנים לאורך שנים רבות. תהליך זה נעשה על ידי שיטות קעקוע, כלומר החדרה לעור וזאת באמצעות מחט של פיגמנטים בעלי צבע לאזורים שונים בעור הפנים. תהליך זה חייב להיעשות על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ידע וניסיון בתחום האיפור הקבוע או ה- דרמו-פיגמנטציה.

האיפור עמיד לאורך שנים?

עמידות האיפור תלויה בנקודות הבאות:

  • מקצועיות – ככל שהקוסמטיקאית תהיה מיומנת יותר, כך קרוב לוודאי שהאיפור יחזיק מעמד לאורך זמן. תמיד חשוב לברר עם הקוסמטיקאית האם היא עברה קורס איפור קבוע.
  • חומר – ככל שהחומר איכותי יותר כך גם ההשפעה על העור והעמידות שלו תהיה לתקופה ארוכה.
  • גוונים – ככל שהגוון יהיה כהה יותר כך הוא גם יחזיק מעמד יותר זמן על העור.
  • ציוד – ציוד מתקדם ומשוכלל מבטיח החדרה יעילה ונקודתית יותר של החומרים ולכן דבר זה גם משמש כפרמטר לעמידות האיפור. בנוסף, חשוב מאוד לבחור בסוג המחט המתאימה לפעולה וזאת בהתאם לאותו אזור בפנים אליו מחדירים את החומר.
  • סוג העור – הגוונים של העור שלכם ישפיעו על הזמן בו האיפור יחזיק מעמד וכיצד הוא יראה בסופו של דבר.

יתרונות וחסרונות האיפור הקבוע

  • חסכון בזמן – היתרון המרכזי של האיפור הקבוע הוא שאתן חוסכות בזמנים ונראות מעולה. אם עד היום נהגתם להתאפר, האיפור הקבוע יחסוך מכם את הישיבה הקבועה והארוכה כל בוקר על מנת להביא את הפנים שלכם למצב שבו אתן מעוניינות. בנוסף, לא תצטרכו להקדיש מזמנכם על מנת להוריד את האיפור מדי ערב טרם אתן הולכות לישון.
  • תמיד נראים טוב – לא משנה איפה תהיו ומה תעשו תמיד תיראו מעולה והאיפור לא ירד מהפנים. אין זה משנה אם מדובר על פעילות גופנית בה אתן מזיעות, שעות רבות במקום העבודה וכן הלאה.
  • הסתרה – איפור קבוע יכול להעניק תחושה של אדם בעל עור רענן וצעיר וכן להסתיר כל מיני צלקות קטנות בפנים או מקומות בהם השיער לא גדל יותר ונוצרו קרחות, כמו למשל הגבות.
  • אלרגיות – אידיאלי גם לנשים להן יש עור פנים רגיש וסובלות לעיתים מאלרגיה לכל מיני סוגי איפור.

איפור קבוע לסיכום

החסרונות של האיפור הקבוע בא לידי ביטוי שמדובר על תהליך קצת כואב ושלא ניתן לשנות את האיפור הקבוע.

לסיכום, איפור קבוע הוא אחד מההמצאות היעילות ביותר לכל אישה ומדי שנה ניתן לראות שיותר ויותר נשים בוחרות לבצע אותו.

לשתף את היתרונות והחסרונות של איפור קבוע עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on print