מה זה בוטוקס – ולמה זה טוב?

בוטוקס – מה זה ולמה זה טוב?
בוטוקס – מה זה ולמה זה טוב?

מה זה בוטוקס – ולמה זה טוב?

אחד החומרים שהובילו למהפכה בתחום הרפואה האסתטית הוא הבוטוקס. במאמר זה נסביר אודות חומר זה, היתרונות שלו וכיצד נעשה השימוש בו. הבה נתחיל.

בוחרים להיראות טוב

כל אחד מאיתנו מעוניין להיראות במיטבו, דבר שנראה לעין מבחינת הבגדים בהם אנו בוחרים, התספורת בה אנו בוחרים, האיפור ופעמים רבות גם הבחירות שלנו בכל הקשור אל שיפור מראה הפנים שלנו, אם על ידי ניתוחים קוסמטיים שונים, כמו ניתוח אף ואם מבחינת הצערת עור הפנים או החלקת קמטוטים בחלקים שונים של בפנים. אלו ניתן לבצע על ידי חומר מיוחד שנקרא טוקסין הבוטוליניום, הרי זה הבוטוקס הידוע.

אם בעבר, אנשים רבים רצו לעבור ניתוחים פלסטיים וזאת על מנת לשפר את מראה הפנים שלהם אך נרתעו מכך וזאת משום שהתחום היה חדש ולרופאים לא היה ניסיון רב, כיום רבים מחכים לגיל בו הם יוכלו לעבור ניתוחי אף אסתטיים והניתוח נחשב לאחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בעולם. אם בעבר, אנשים היו צריכים להתמודד עם הזיקנה וכל מיני צלקות, קמטים וחלקים מסוימים בפנים אותם הם לא אהבו, כיום הם לא צריכים להתמודד אלא רק לבחור את הרופא המתאים להם.

טיפולי הבוטוקס

אחד מסוגי הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בעשור האחרון הם טיפולי בוטוקס על כל צורותיהם. כאן מדובר על טיפולים אסתטיים קצרים ביותר שנמשכים עד עשר דקות ומערבים חומר בטוח לשימוש, הבוטוקס. בניגוד לכל מיני פרוצדורות אסתטיות, כאן לא נדרש תהליך כירורגי של ניתוח או חיתוך וכן תהליך החלמה, שכן הטיפול נעשה בהזרקה ישירות אל אותו אזור בפנים בו מעוניינים לטפל.

לאחר ההזרקה המטופל יכול להמשיך בשגרת חייו. יש לקחת בחשבון שהתוצאה הסופית תתקבל לאחר יום עד שלושה ימים וההשפעה של הבוטוקס היא למשך כמה חודשים. טיפולים אלו חייבים להיעשות על ידי רופא בעל ניסיון ומומחיות בתחום האסתטיקה הרפואית.

טיפולי בוטוקס יעזרו לכל מי שמעוניין לטפל בקמטוטים בפניו (קמטי הבעה), דבר שכולל קמטים בין הגבות, קמטי מצח רוחביים ואת אותם קמטים שמופיעים כאשר אתם צוחקים. בנוסף, כיום יש גם אפשרות לטיפולים מתקדמים יותר, כמו למשל עיצוב קו הלסת, עידון הפנים, החלקת צוואר ולאנשים שמעוניינים לטפל בהזעת יתר.

בוטוקס לסיכום

הבוטוקס הוא אחד ההמצאות הגדולות ביותר בעולם האסתטיקה וכיום כל אחד יוכל לזכות באותה מראה בו הוא מעוניין וזאת על ידי ניתוחים פלסטיים קצרים ופשוטים, כמו למשל ניתוח אף וטיפולים לא פולשניים על ידי הזרקת חומר הבוטוקס.

לשתף את מה זה בוטוקס – ולמה זה טוב? עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on print