5 טיפולי פנים להסרת קמטים

טיפולי פנים להסרת קמטים
טיפולי פנים להסרת קמטים

5 טיפולי פנים להסרת קמטים

עם העלייה בגיל מופיעים באופן טבעי סימנים שונים שכוללים פיגמנטציה ורפיון באזורים מסוימים וקמטים באזורים אחרים. מכיוון שקמטים במיוחד באזור הפנים יוצרים בדרך כלל מראה פחות נעים ולעיתים גם מבוגר, זועף (קמטים באזור הגבות, למשל) או פשוט פחות אסתטי – קיים חיפוש מתמיד אחת דרכים חדשות להסרת קמטים והעלמתם.

בשנים האחרונות, עם העלייה בזמינות הטיפולים מסוג אנטי אייג’ינג ניתן למצוא לא מעט טיפולי פנים אפקטיביים להסרת קמטים ללא צורך בניתוח או בהרדמה. בשורות הבאות נכיר 5 טיפולי פנים להסרת קמטים, בעלי אפקטיביות מוכחת.
טיפולי מזוליפט

טיפול זה מתבסס על הזנת אזור הפנים בחומרים מיוחדים שתורמים למראה צעיר ולהרגשה נהדרת. תוך כדי התהליך משולבת טכניקה של רטט שמביא להרפיית השריר והפחתת עומק הקמטים. לאחר הטיפול העור נראה מבריק יותר, צעיר ורענן יותר ולא פחות חשוב – חלק יותר. בלשון פחות עדינה ניתן לתאר את הטיפול כסוג של גיהוץ עדין לאזור הפנים, ללא כאבים וללא אי נוחות.

טכניקות של מיצוק

טיפול נוסף של הסרת קמטים ידוע גם בשם מיצוק העור. במהלך השנים מופיעים במקביל לקמטים בזוויות העיניים, ליד הפה ובאזור האף קמטוטים ולעיתים אפילו קמטים עמוקים. במקביל, ישנו תהליך טבעי של התרופפות והיחלשות החלבונים קולגן ואלסטין. טכניקות של מיצוק העור מסוגלות להביא לשיפור בשני הכיוונים – הן מבחינת הצניחה הטבעית של אזורים בפנים והן מבחינת טשטוש הקמטים.

אנטי אייגי’נג במקום ניתוח

טכניקות אנטי אייגי’נג הן שם כולל למגוון של טיפולים שמטפחים את העור ומשקמים אותו, עם דגש על אזור הפנים. אנשי מקצועי מובילים מסוגלים להשיג אפקט מרשים של לחות מוגברת ביחד עם הפחתת הנראות של הקמטים השונים ואפילו עידוד חידוש תאי העור והחלפת תאים ישנים ועייפים בתאים צעירים, בריאים וגמישים.

טיפולי פילינג

טיפול קוסמטי ואסתטי חשוב נוסף שאיננו כרוך בניתוח או בכאבים ועם זאת טומן בחובו שינוי משמעותי במראה העור ידוע גם בשם פילינג. הפילינג יכול להשיג תוצאות טובות באמצעות רמות שונות של טיפולים שיכולים לכלול שימוש בחומצות המותאמות לסוגי העור השונים וטיפול במסכות פנים שונות. טיפול בזמן הנכון מביא למראה צעיר יותר, פחות מקומט, פחות עייף והרבה יותר נמרץ.

טיפולי דרמיו

באמצעות שימוש במכשיר מתקדם ניתן להחדיר לעור מולקולות של חמצן מועשר. הפעולה הממוקדת מסייעת במניעת הזדקנות העור, ניטרול של רדיקלים חופשיים והאטת תהליך היווצרות הקמטים. הטיפול מסייע גם למיצוק.

לשתף את 5 טיפולי פנים להסרת קמטים עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on print